Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (108 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Default settings
bo: སོར་བཞག་སྒྲིག་འགོད།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Field type
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་རིགས

en: blocked
bo: བཀག་ཚར་བ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Current
bo: མིག་སྔར

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Are you sure you want to delete these items?
bo: ལས་གཞི་འདི་དག་སུབ་པ་གཏན་འཁེལ་ཡིན་ནམ།

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Refine
bo: ལེགས་སྒྲིག

en: Undo
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: any
bo: གང་རུང

en: Autocomplete taxonomy
bo: རང་འགྲུབ་ཀྱི་རིགས་དབྱེ

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Thread
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ཕྲེང

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་དོན་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: All types
bo: རིགས་ཡོད་ཚད

en: Taxonomy vocabulary
bo: རིགས་དབྱེའི་སྤྱི་མིང

en: Triggers
bo: འགོ་འཛུགས་བྱེད

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: New posts
bo: ནང་དོན་གསར་བ

en: Node title mismatch. Please check your selection.
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་མིང་ཟླ་སྒྲིག་བྱེད་མ་ནུས། ཁྱེད་ཀྱི་གདམ་གསེས་བྱས་པར་ཞིབ་བཤེར་བྱས།

en: Found no valid post with that title: %title
bo: ཁ་བྱང་འདི་འདྲ་ཅན་གྱི་རྩོམ་ཡིག་ཅིག་རྙེད་མ་བྱུང་།:%title

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Filter the view to the currently logged in user.
bo: མིག་སྔར་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མཐོར་རིས་ཚགས་རྒྱག་པ།

en: Edit link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Display all values
bo: ཐོབ་གྲངས་ཡོངས་མངོན་པ

en: Hide view / Page not found (404)
bo: མཐོང་རིས་སྐུང་བའམ་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་པ༼404༽

en: Display empty text
bo: ཡི་གེ་སྟོང་བ་མངོན་པ

en: Provide default argument
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་འཇུག་གྲངས་མཁོ་འདོན་བྱེད་པ

en: The type of the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Output machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ཕྱིར་འདོན་པ

en: and where %property is %value
bo: མ་ཚད་%property་ནི་%value་ཡིན་པ

en: where %property is %value
bo: %property ་ནི་%value་ཡིན་པ

en: and where
bo: ད་དུང་

en: The name of the content type.
bo: ནང་དོན་རིགས་ཀྱི་མིང་།

en: User links
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག

en: Display field as the content type machine name.
bo: གནས་ཁོངས་དེ་ནང་དོན་རིགས་ཀྱི་འཕྲུལ་འཁོར་མིང་བཞིན་མངོན་པ།
