Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (176 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Field
eu: Eremua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Format
eu: Formatua

en: Node type
eu: Nodo mota

en: never
eu: inoiz ez

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Your subscription was activated.
eu: Zure harpidetza aktibatu da.

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: action
eu: ekintza

en: Options
eu: Aukerak

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Block
eu: Blokea

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Term
eu: Termino

en: Field type
eu: Eremu mota

en: blocked
eu: blokeatuta

en: active
eu: aktiboa

en: Delete all
eu: Ezabatu guztia

en: Current
eu: Unekoa

en: Send
eu: Bidali

en: Method
eu: Metodoa

en: Events
eu: Gertaerak

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Confirm your subscription
eu: Zure harpidetza berretsi

en: Key
eu: Giltza

en: Are you sure you want to delete these items?
eu: Elementu hauek ezabatzera zoaz. Ziur zaude?

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.

en: Refine
eu: Findu

en: Undo
eu: Desegin

en: any
eu: edozein

en: Immediately
eu: Berehala

en: Autocomplete taxonomy
eu: Taxonomiaren osatze automatikoa

en: Current status
eu: Uneko egoera

en: Interval
eu: Bitartea

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: Thread
eu: Haria

en: Send interval
eu: Bidalketa maiztasuna

en: Send method
eu: Bidalketa metodoa

en: inactive
eu: ez-aktiboa

en: Show only items where
eu: Erakutsi soilik elementuak non

en: Activate
eu: Aktibatu

en: Deactivate
eu: Des-aktibatu

en: All types
eu: Mota guztia

en: No subscriptions available.
eu: Ez dago harpidetza erabilgarririk.

en: The subscriptions have been deleted.
eu: Harpidetzak ezabatu egin dira.

en: Taxonomy vocabulary
eu: Taxonomia hiztegia

en: You can
eu: Ahal duzu

en: Triggers
eu: Abiarazleak

en: Allowed vocabularies
eu: Baimendutako hiztegiak

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Create subscription
eu: Harpidetza sortu

en: New posts
eu: Post berriak

en: This is an automatic message from [site-name]
eu: Hau [site-name]-ko mezu automatikoa da

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
eu: Zure harpidetzak kudeatzeko, [subscriptions-manage]-ra joan

en: notifications
eu: jakinarazpenak

en: Default send interval
eu: Bidalketa-tarte lehenetsia

en: Full user data (User name and available user information)
eu: Erabiltzailearen datu guztiak (Erabiltzaile izena eta  informazio erabilgarria)

en: Total: %number
eu: Guztira: %number

en: Subscriptions by type
eu: Harpidetzak motaren arabera

en: Subscriptions by send method
eu: Harpidetzak bidalketa metodoaren arabera

en: No elements
eu: Ez dago elementurik

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
eu: Ez daukazu harpidetza hauek kudeatzeko baimenik

en: Change send method to
eu: Aldatu bidaltze metodoa

en: Change send interval to
eu: Aldatu bidalketa-tartea

en: You have %count @status subscriptions.
eu: @status egoran dauden %count harpidetza dituzu

en: You don't have any subscriptions yet.
eu: Ez daukazu harpidetzarik.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
eu: Zure bidalketa-metodo lehenetsia harpidetza berrientzat @send_method da

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
eu: Zure bidalketa-bitarte lehenetsia harpidetza berrientzat @send_interval da

en: Administer your subscriptions
eu: Kudeatu zure harpidetzak

en: Edit your notifications settings
eu: Editatu zure ohartarazpenen ezarpenak

en: Cancel all your subscriptions
eu: Utzi zure harpidetza guztiak

en: Create @type subscription
eu: Sortu @type harpidetza

en: Your subscription has been created.
eu: Zure harpidetza sortu da.

en: Your subscription cannot be created.
eu: Zure harpidetza ezin izan da sortu.

en: Your subscription has been removed.
eu: Zure harpidetza ezabatu egin da.

en: All your subscriptions have been removed.
eu: Zure harpidetza guztiak ezabatu egin dira.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
eu: Ziur al zaude harpidetza hau ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
eu: Ziur al zaude guneko zure harpidetza guziak ezabatu nahi dituzula?

en: Greetings [user],
eu: Kaixo [user],

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
eu: Harpidetza kendu dezakezu [unsubscribe-url]-tik

en: Administer subscriptions.
eu: Kudeatu harpidetzak.

en: Enabled subscription types
eu: Gaituta harpidetza motak

en: Global options
eu: Aukera orokorrak

en: Allowed subscription types
eu: Baimendutako harpidetza motak

en: Do not send notifications for this update.
eu: Ez bidali jakinarazpenik eguneraketa honengatik.

en: New comment by [comment-author-name]: [comment-title]
eu: [comment-author-name]-ren iruzkin berria: [comment-title]

en: Node comment
eu: Nodo iruzkina

en: User name not found.
eu: Ez da erabiltzaile-izena aurkitu.

en: This post
eu: Post hau

en: Posts by @name
eu: @name-k post-eatuta

en: All posts by @name
eu: @name-k bidalitako post guztiak

en: Content subscriptions
eu: Eduki harpidetzak.

en: Subscription type
eu: Harpidetza mota

en: Tag subscriptions
eu: Etiketa harpidetzak

en: Taxonomy Notifications
eu: Taxonomia jakinarazpenak

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
eu: Utzi erabiltzaileei taxonomia terminoei harpidetzea.

en: Add subscription
eu: Gehitu harpidetza

en: Manage own subscriptions
eu: Kudeatu norberaren harpidetzak

en: Subscribe to content
eu: Harpidetu edukiari

en: The enabled options on this page.
eu: Orri honetako onartutako aukerak.

en: Subscriptions UI
eu: Harpidetzen UI-a

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Subscriber UID
eu: Harpidetuaren UIDa

en: Subscribed Author
eu: Harpidetutako Egilea

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Display all values
eu: Bistaratu balio guztiak

en: Temporarily disable all your subscriptions
eu: Aldi baterako desgaitu zure harpidetza guztiak

en: Enable all your subscriptions
eu: Gaitu zure harpidetza guztiak

en: All your subscriptions have been enabled.
eu: Zure harpidetza guztiak gaitu dira

en: All your subscriptions have been disabled.
eu: Zure harpidetza guztiak desgaitu dira.

en: !type subscription
eu: !type harpidetza

en: Edit subscription
eu: Editatu harpidetza

en: Limit the displayed taxonomy terms
eu: Mugatu bistaratutako taxonomia terminoak

en: Send now
eu: Bidali orain

en: Subscription type.
eu: Harpidetza mota.

en: Subscription send interval.
eu: Harpidetzen bidalketa-tartea

en: The type of the node.
eu: Nodo-aren mota.
