Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Updated date
ga: Nuashonraithe
