Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (64 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Subscribe
hy: Բաժանորդագրվել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: never
hy: երբեք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: action
hy: գործողություն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Block
hy: Բլոկ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: blocked
hy: արգելափակված

en: active
hy: ակտիվ

en: Delete all
hy: Ջնջել բոլորը

en: Send
hy: Ուղարկել

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: New posts
hy: Նոր գրառումներ
