Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (68 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Update
kk: Жанарту

en: never
kk: ешқашан

en: Text
kk: Текст

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Block
kk: Блок

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: blocked
kk: бұғатталған

en: active
kk: белсенді

en: Delete all
kk: Бәріні жою

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Are you sure you want to delete these items?
kk: Сіз бұл элементтерді жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Autocomplete taxonomy
kk: Таксономияның өздігінен толтырылуы

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: Triggers
kk: Триггерлар
