Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (46 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Body
nn: Brødtekst

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Read more
nn: Les meir

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: view
nn: vis

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Message
nn: Melding

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Field
nn: Felt

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Update
nn: Oppdater

en: never
nn: aldri

en: Event
nn: Hending

en: User
nn: Brukar

en: action
nn: handling

en: Created
nn: Laga

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Block
nn: Blokk

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Comment
nn: Kommentar

en: Filter
nn: Filtrer

en: Delete all
nn: Slett alt

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: Autocomplete taxonomy
nn: Autofullfør taksonomi

en: Delete link
nn: Slett lenke
