Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (39 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Body
os: Мидис

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: view
os: бакаст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Field
os: Быдыр

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: Format
os: Формат
