Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (27 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
