Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (62 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: view
sq: shfaq

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: none
sq: asnjë

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: never
sq: asnjëherë

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: action
sq: aksioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Block
sq: Bllokuar

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Filter
sq: Filtri

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: blocked
sq: bllokuar

en: active
sq: aktiv

en: Delete all
sq: Eleminoi të gjithë

en: Send
sq: Dërgo

en: Are you sure you want to delete these items?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni këta zëra?

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: any
sq: çfarëdo

en: Autocomplete taxonomy
sq: Plotësimi automatik i taxonomy

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: Taxonomy vocabulary
sq: Fjalori i Taksonomisë
