Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (55 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Number
ug: سان

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Text
ug: تېكىست

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: blocked
ug: توسۇش

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: Delete all
ug: ھەممىنى ئۆچۈرۈش

en: Send
ug: يوللاش

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Template
ug: ئەندىزە

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: Triggers
ug: قوزغاتقۇچ
