Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (75 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: view
az: görünüş

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: Node type
az: Nod tipi

en: never
az: heç vaxt

en: Text
az: Mətn

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: action
az: hərəkət

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Block
az: Blok

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Field type
az: Sahə tipi

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: Current
az: Hazırkı

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Key
az: Açar

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Thread
az: Mövzu

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: Taxonomy vocabulary
az: Taksonomiya lüğəti

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: New posts
az: Yeni yazılar

en: Filter the view to the currently logged in user.
az: Görünüşü hazırda daxil olan istifadəçiyə süzün.
