Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (118 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: Message
gl: Mensaxe

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field
gl: Campo

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Format
gl: Formato

en: Node type
gl: Tipo de nodo

en: never
gl: nunca

en: Event
gl: Evento

en: Text
gl: Texto

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: action
gl: acción

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Block
gl: Bloque

en: Not found
gl: Non atopada

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Filter
gl: Filtro

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: blocked
gl: bloqueado

en: active
gl: activo

en: Delete all
gl: Borrar todo

en: Current
gl: Actual

en: Send
gl: Enviar

en: Method
gl: Método

en: Events
gl: Eventos

en: Template
gl: Modelo

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Key
gl: Clave

en: Are you sure you want to delete these items?
gl: Estás seguro de querer borrar estes elementos?

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Refine
gl: Refinar

en: Undo
gl: Desfacer

en: any
gl: calquera

en: Immediately
gl: Inmediatamente

en: Autocomplete taxonomy
gl: Autocompletar a taxonomía

en: Interval
gl: Intervalo

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Thread
gl: Fío

en: Send method
gl: Método de envío

en: Show only items where
gl: Amosar só os elementos nos que

en: Activate
gl: Activar

en: All types
gl: Todos os tipos

en: No subscriptions available.
gl: Non hai subscricións dispoñíbeis.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
gl: Está seguro de querer eliminar esta subscrición?

en: The subscriptions have been deleted.
gl: Borrouse a subscrición.

en: Taxonomy vocabulary
gl: Vocabulario de taxonomía

en: You can
gl: Ti podes

en: Triggers
gl: Disparadores

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: New posts
gl: Entradas novas

en: Add subscription
gl: Engadir subscrición

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Filter the view to the currently logged in user.
gl: Filtrar a vista ao usuario actualmente identificado.

en: Edit link
gl: Editar ligazón

en: Display all values
gl: Amosar todos os valores

en: Hide view / Page not found (404)
gl: Ocultar a vista / Páxina non atopada (404)

en: Display empty text
gl: Amosar texto baleiro

en: Provide default argument
gl: Prover un argumento por defecto

en: Send now
gl: Enviar agora

en: The type of the node.
gl: O tipo de nodo.

en: and where %property is %value
gl: e onde %property é %value

en: where %property is %value
gl: onde %property é %value

en: and where
gl: e onde

en: Unsubscribe URL
gl: URL de anulación de subscrición
