Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (28 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: Filter
mg: Sivana

en: any
mg: izy rehetra

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto

en: Taxonomy vocabulary
mg: Vokabolarin'ny Taksonomia
