Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (57 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Block
ne: ब्लक

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: Delete all
ne: सबै हटाउनुस

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: New posts
ne: नयाँ पोस्ट
