Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (147 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Body
tr: Gövde

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Subject
tr: Konu

en: disabled
tr: etkin değil

en: Cancel
tr: İptal

en: Subscribe
tr: Abone ol

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Description
tr: Açıklama

en: Language
tr: Dil

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Action
tr: Eylem

en: unknown
tr: bilinmeyen

en: Tags
tr: Etiketler

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: view
tr: görüntüle

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Tag
tr: Etiket

en: Edit
tr: Düzenle

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Number
tr: Sayı

en: Message
tr: İleti

en: none
tr: hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: edit
tr: düzenle

en: Taxonomy term
tr: Sınıflandırma terimi

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Field
tr: Alan

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Format
tr: Biçim

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Event
tr: Olay

en: Text
tr: Metin

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Subscriptions
tr: Abonelikler

en: User
tr: Kullanıcı

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: action
tr: eylem

en: Options
tr: Seçenekler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Block
tr: Blok

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Comment
tr: Yorum

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Term
tr: Terim

en: Field type
tr: Alan tipi

en: blocked
tr: engellenmiş

en: active
tr: etkin

en: Delete all
tr: Hepsini sil

en: Current
tr: Şu anki

en: Send
tr: Gönder

en: Method
tr: Yöntem

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Template
tr: Şablon

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Created date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: Confirm your subscription
tr: Aboneliğinizi onaylayın

en: Key
tr: Anahtar

en: Are you sure you want to delete these items?
tr: Bu öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: The update has been performed.
tr: Güncelleme işlemi tamamlandı.

en: Refine
tr: Yeniden ayarla

en: Undo
tr: Geri al

en: any
tr: herhangi biri

en: Immediately
tr: Anında

en: Autocomplete taxonomy
tr: Oto-tamamla sınıflandırması

en: Current status
tr: Mevcut durum

en: Interval
tr: Aralık

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Thread
tr: Başlık

en: Send interval
tr: Gönderim aralığı

en: Send method
tr: Gönderim yöntemi

en: Show only items where
tr: Öyle öğeleri göster ki

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Deactivate
tr: Devre dışı bırak

en: All types
tr: Tüm türler

en: Taxonomy vocabulary
tr: Sınıflandırma sözlüğü

en: You can
tr: Siz

en: Triggers
tr: Tetikler

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: New posts
tr: Yeni gönderiler

en: Change send method to
tr: Gönderim yöntemini şöyle değiştir:

en: Change send interval to
tr: Gönderim aralığını şöyle değiştir:

en: You have %count @status subscriptions.
tr: %count @status aboneliğiniz mevcut.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
tr: Yeni abonelikler için öntanımlı gönderim yönteminiz @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
tr: Yeni abonelikler için öntanımlı gönderim aralığınız @send_interval

en: Administer your subscriptions
tr: Aboneliklerinizi yönetin

en: Edit your notifications settings
tr: Bildirim ayarlarınızı düzenleyin

en: Cancel all your subscriptions
tr: Tüm aboneliklerinizi iptal edin

en: Are you sure you want to delete this subscription?
tr: Bu aboneliği iptal etmek istediğinize emin misiniz?

en: Do not send notifications for this update.
tr: Bu güncelleme için bildirim almak istemiyorum.

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
tr: Bir konunun tüm değişiklik ve yorumlarına abone ol.

en: Subscribe to all content of a given type.
tr: Belirli bir türdeki tüm içeriklere abone ol.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
tr: Bir kullanıcı tarafından gönderilen tüm içeriklere abone ol.

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
tr: Bir kullanıcı tarafından gönderilen belirli bir içerik türüne ait tüm içeriklere abone ol.

en: This post
tr: Bu gönderi

en: Posts of type @type
tr: @type türünde gönderiler

en: Posts by @name
tr: @name tarafından yazılan gönderiler

en: All posts by @name
tr: @name tarafından yazılan tüm gönderiler

en: Subscribe to content tagged with a given taxonomy term.
tr: Bir terim ile etiketlenmiş içeriklere abone ol.

en: Add subscription
tr: Abonelik ekle

en: Subscribe to content
tr: İçeriğe abone ol

en: or create a new subscription
tr: ya da yeni bir abonelik oluştur.

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Filter the view to the currently logged in user.
tr: Oturum açmış kullanıcıya göre, görünüme süzgeç uygular.

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle

en: Display all values
tr: Tüm değerleri göster

en: Hide view / Page not found (404)
tr: Görünümü sakla / Sayfa bulunamadı (404)

en: Display empty text
tr: Boş metin ekranı

en: Provide default argument
tr: Varsayılan argüman kullan

en: Temporarily disable all your subscriptions
tr: Geçici olarak aboneliklerinizi kapatın

en: The type of the node.
tr: Düğümün türü.

en: Subscribe to: @name
tr: Abone Ol: @name

en: Unsubscribe from: @name
tr: Abonelikten Çık: @name

en: Output machine name
tr: Çıktı makine adı

en: and where %property is %value
tr: ve ayrıca %property = %value

en: where %property is %value
tr: %property değeri %value olan

en: and where
tr: ve ayrıca

en: The name of the content type.
tr: İçerik türünün adı.

en: Subscribe to taxonomy terms
tr: Sınıflandırma terimlerine abone ol

en: Display field as the content type machine name.
tr: Alanı içerik tipi makine adı olarak görüntüleyin.
