Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Save
ast: Guardar

en: Method
ast: Métodu
