Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Forum
bn: ফোরাম

en: Forums
bn: ফোরাম
