Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Forums
bo: གྲོས་ར
