Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Save
ca: Desa

en: Method
ca: Mètode

en: Forum
ca: Fòrum

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Forums
ca: Fòrums

en: Send interval
ca: Interval d'enviament

en: Send method
ca: Mètode d'enviament

en: This post
ca: Aquest enviament
