Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Save
cy: Cadw

en: Method
cy: Dull

en: Forum
cy: Fforwm

en: Forums
cy: Fforymau
