Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་
