Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Save
eu: Gorde

en: Method
eu: Metodoa

en: Forum
eu: Foroa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Forums
eu: Foroak

en: Interval
eu: Bitartea

en: Send interval
eu: Bidalketa maiztasuna

en: Send method
eu: Bidalketa metodoa

en: This post
eu: Post hau
