Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Save
fa: ذخیره

en: Method
fa: روش

en: Forum
fa: انجمن

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: Send interval
fa: بازه زمانی ارسال

en: Send method
fa: روش ارسال
