Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Save
fi: Tallenna

en: Method
fi: Tapa

en: Forum
fi: Foorumi

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Forums
fi: Foorumit

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Send interval
fi: Lähetysaikaväli

en: Send method
fi: Lähetystapa
