Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Save
he: שמירה

en: Method
he: שיטה

en: Forum
he: פורום

en: Notifications
he: הודעות

en: Forums
he: פורומים

en: Interval
he: מרווח

en: Send interval
he: מרווח שליחה

en: Send method
he: שיטת שליחה

en: This post
he: פרסום זה
