Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Method
hi: तरीका

en: Forum
hi: फोरम

en: Forums
hi: मंच(फोरम्स)

en: Interval
hi: मध्यान्तर
