Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Save
hy: Պահպանել

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Forums
hy: Ֆորումներ
