Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Save
id: Simpan

en: Method
id: Metode

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Forums
id: Forum-forum
