Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Save
it: Salva

en: Method
it: Metodo

en: Notifications
it: Notifiche

en: Forums
it: Forum

en: Interval
it: Intervallo

en: Send method
it: Metodo di invio
