Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Save
ja: 保存

en: Method
ja: メソッド

en: Forum
ja: フォーラム

en: Notifications
ja: 通知

en: Forums
ja: フォーラム

en: Interval
ja: 間隔

en: Send interval
ja: 送信間隔

en: Send method
ja: 送信方法

en: This post
ja: この投稿
