Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Forum
ku: مەکۆ

en: Forums
ku: سەکۆکان
