Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Save
lv: Saglabāt

en: Method
lv: Veids

en: Forum
lv: Forums

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Forums
lv: Forumi

en: Interval
lv: Intervāls

en: Send interval
lv: Nosūtīšanas intervāls

en: Send method
lv: Nosūtīšanas veids
