Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Forum
mr: चर्चा

en: Forums
mr: चर्चा
