Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Save
nn: Lagre

en: Forums
nn: Forum
