Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Save
sq: Ruaj

en: Forum
sq: Forumi

en: Forums
sq: Forume
