Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Save
sv: Spara

en: Method
sv: Metod

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Forums
sv: Forum

en: Interval
sv: Intervall

en: Send interval
sv: Intervall för sändning

en: Send method
sv: Sändmetod

en: This post
sv: Detta inlägg
