Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Forum
te: చర్చావేదిక

en: Forums
te: చర్చావేదికలు
