Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Forums
ug: مۇنبەر
