Forum notifications (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Save
uk: Зберегти

en: Method
uk: Спосіб

en: Forum
uk: Форум

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Forums
uk: Форуми

en: Interval
uk: Проміжок

en: Send interval
uk: Інтервал відправлення

en: Send method
uk: Метод відправлення

en: This post
uk: Цей допис
