Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Save
af: Stoor

en: Method
af: Metode
