Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Save
be: Захаваць

en: Method
be: Метад

en: Forum
be: Форум

en: Forums
be: Форумы

en: Interval
be: Інтэрвал
