Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Save
eo: Konservu

en: Forum
eo: Forumo

en: Forums
eo: Forumoj
