Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Save
et: Salvesta

en: Method
et: Meetod

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Notifications
et: Teated

en: Forums
et: Foorumid

en: Interval
et: Intervall
