Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Forums
fil: Mga pagpupulong
