Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Forums
gu: સામુદાયિક ચર્ચા મંચ
