Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Save
hr: Spremi

en: Method
hr: Metoda

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Forums
hr: Forumi
