Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Method
ka: მეთოდი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Forums
ka: ფორუმები
