Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Save
kk: Сақтау

en: Forum
kk: Форум

en: Forums
kk: Форумдар
