Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Forum
km: វេទិកា

en: Forums
km: វេទិកា
