Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Forum
kn: ಫಾರಮ್

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>
